| Firmness | Medium Soft |
|---|---|
| Material | Blended Fabric |
| MPN | 286TUT01E |
| Item Length | 105cm |
| Colour | Multicoloured |
| Brand | world's apart |
| Type | Sofa |
| Seating Capacity | 2 |
| Department | Unisex Baby & Toddler |
| Assembly Required | Yes |
| Item Height | 68cm |
| Seat Height | 26cmx68cmx105cm |
| Model | nickelodeon |
| Theme | ninja turtles |
| Features | Tmnt |
| Country of Origin | United Kingdom |
| Item Width | 26cm |
| Upholstery Fabric | 100% Polyester |
| UPC | 5013138643440 |
Check the listing for details. TMNT Fold / Flip Out Sofa Lounge ~ Soft & Cosy Cover 2013 (Inflates In Minutes). Color: Multicoloured, Condition: New, Made in United Kingdom. Listed at 53.70 USD. The strong, supportive foam inside ensures a balanced and comfortable sit.