| Color | Grey |
|---|---|
| Size | Large |
| Assembly Required | No |
| Brand | Unbranded |
| Care Instructions | Machine Wash Warm |
| Department | Kids |
| Features | Folding, Recliner, Removable Cover |
| Item Height | 11.42 in |
| Item Length | 15.75 in |
| Item Weight | 3.73 kg |
| Item Width | 6.69 in |
| Material | * |
| Personalize | No |
| Seat Depth | 10.6 in |
| Seat Height | 15.75 in |
| Seating Capacity | 1 |
| Type | Convertible |
| Unit Type | Unit |
Check the listing for details. Toddler Flip Sofa Chair Foldable Kids Couch Portable Recliner W/ Storage Pocket. Color: Grey, Condition: New. Listed at 71.42 USD. Toddler Couch Fold Out: The 2-in-1 extra wide flip sofa chair easily convert into relax mat. Provide a little world for kids to read, play and enjoy themselves. Special Feature: Folding, Recliner, Removable Cover.