| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Toilet Night Light |
| Material | ABS |
| Color | White |
| Style | Modern |
| Light Color | Multicolor |
| Power Source | Battery Powered |
| Light Source | LED |
| One Charge Usage Time | About 2-3 Months |
| Waterproof Grade | IP44 |
| Room Type | Bathroom |
| Controller Type | Push Button |
| Battery | 400ma (Included) |
| Number of Colors | 16-color RGB + Purple Light |
| Charging | USB |
| Assembly Required | NO |
| Voltage | 3.7V |
| Power | 1W |
| Sensing Distance | 1-3m/3.28-9.84ft |
| Arm Length | 10cm/3.93in |
| USB Cable Length | 30cm/11.81in |
| Product Size(L*H) | 5.3*6.5cm/2.08*2.56in |
Check the listing for details. Toilet Night Light 16 Color LED Motion Activated Sensor Bathroom Bowl Seat Lamp. Color: White, Condition: New. Listed at 10.15 USD. Our toilet night light will be a must-have in your bathroom! Equipped with a sensitive sensor and a powerful sterilization light, it is a fusion of creativity and practicality. It can automatically light up after feeling your exercise at night, emitting a light that is eye-friendly and sufficiently illuminating.