| Brand | SK Japan |
|---|---|
| Type | Plush toy |
| Language | Japanese |
| Character | Tokai Teio |
| Item Height | 20cm (7.9in.) |
| Item Length | 27cm |
| Franchise | Thoroughbred Collection |
| Item Weight | 12cm |
| Country of Origin | Japan |
Check the listing for details. Tokai Teio Thoroughbred Collection GB Moving Plush Toy Horse JRA Racing. Condition: New, Made in Japan. Listed at 30.00 USD. Tokai Teio Thoroughbred Collection GB Moving Plush Toy.