| Chassis Type | Covert |
|---|---|
| Power Source | Battery, USB |
| Color | Black |
| MPN | S6 |
| Special Features | SMT IR lights for low-light recording |
| Brand | TOKK |
| Type | TOKK CAM S6 Protable Discreet Day/Night Vision Wi-Fi HD Camera |
| Sensor Type | CMOS |
| Item Height | 1.5 in |
| Manufacturer | TOKK |
| Model | S6 |
| Connectivity | Wi-Fi |
| Features | Bluetooth |
| Storage Capacity | 64GB |
| Smart Home Protocol | Wi-Fi |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 1.5 in |
| Resolution | HD (1280x720) |
Check the listing for details. TOKK CAM S6 Protable Discreet Day/Night Vision Wi-Fi HD Camera. Color: Black, Condition: Open box, Made in China. Listed at 24.99 USD.