| Country of Origin | US |
|---|---|
| Author | Toshiaki Iwashiro |
| Book Title | Psyren, Vol. 13 |
| Format | Paperback |
| ISBN-10 | 1421551470 |
| EAN | 9781421551470 |
| ISBN | 9781421551470 |
| Release Date | 11/21/2013 |
| Item Height | 191mm |
| Item Length | 127mm |
| Item Width | 15mm |
| Item Weight | 170g |
| Genre | Manga |
| Publication Name | Psyren, Vol. 13 |
| Story Title | Psyren, Vol. 13 |
| Release Year | 2013 |
| Series | Psyren |
| UPC | 9781421551470 |
| Publication Year | 2013 |
| Language | English |
| Issue Number | 13 |
| Era | Modern Age (1992-Now) |
| Series Title | Psyren |
| Publisher | Viz |
Check the listing for details. Toshiaki Iwashiro Psyren, Vol. 13 (Paperback) Psyren. Condition: Brand New, Made in US. Listed at 11.30 USD. Author: Toshiaki Iwashiro. Format: Paperback. Release Date: 11/21/2013. Genre: Manga. Item Weight: 170g. Item Width: 15mm. Item Length: 127mm.