| Author | Toshiaki Iwashiro |
|---|---|
| Book Title | Psyren, Vol. 15 |
| Country of Origin | US |
| ISBN-10 | 1421559153 |
| EAN | 9781421559155 |
| ISBN | 9781421559155 |
| Format | Paperback |
| Item Height | 191mm |
| Item Length | 127mm |
| Item Width | 18mm |
| Item Weight | 179g |
| Genre | Manga |
| Publication Name | Psyren, Vol. 15 |
| Story Title | Psyren, Vol. 15 |
| Release Date | 03/27/2014 |
| Release Year | 2014 |
| Series | Psyren |
| Subtitle | Siren |
| UPC | 9781421559155 |
| Publication Year | 2014 |
| Language | English |
| Issue Number | 15 |
| Era | Modern Age (1992-Now) |
| Series Title | Psyren |
| Publisher | Viz |
Check the listing for details. Toshiaki Iwashiro Psyren, Vol. 15 (Paperback) Psyren. Condition: Brand New, Made in US. Listed at 11.30 USD. Author: Toshiaki Iwashiro. Format: Paperback. Subtitle: Siren. EAN: 9781421559155. Release Date: 03/27/2014. of Shogakukan Inc. Genre: Manga. Item Weight: 179g.