| Book Title | Psyren, Vol. 16 |
|---|---|
| Publication Name | Psyren, Vol. 16 |
| Story Title | Psyren, Vol. 16 |
| Author | Toshiaki Iwashiro |
| Format | Paperback |
| ISBN-10 | 1421564378 |
| EAN | 9781421564371 |
| ISBN | 9781421564371 |
| Genre | Manga |
| Release Date | 06/05/2014 |
| Release Year | 2014 |
| Country of Origin | US |
| Item Height | 191mm |
| Item Length | 127mm |
| Item Width | 15mm |
| Item Weight | 184g |
| Series | Psyren |
| UPC | 9781421564371 |
| Publication Year | 2014 |
| Language | English |
| Issue Number | 16 |
| Era | Modern Age (1992-Now) |
| Series Title | Psyren |
| Publisher | Viz |
Check the listing for details. Toshiaki Iwashiro Psyren, Vol. 16 (Paperback) Psyren. Condition: Brand New, Made in US. Listed at 11.28 USD. Author: Toshiaki Iwashiro. Format: Paperback. Genre: Manga. Item Weight: 184g. Item Width: 15mm. Item Length: 127mm. Item Height: 191mm. Country/Region of Manufacture: US.