| Book Title | Psyren, Vol. 8 |
|---|---|
| Publication Name | Psyren, Vol. 8 |
| Story Title | Psyren, Vol. 8 |
| Subtitle | Light |
| ISBN-10 | 1421543362 |
| Format | Paperback |
| Author | Toshiaki Iwashiro |
| EAN | 9781421543369 |
| ISBN | 9781421543369 |
| Release Date | 01/17/2013 |
| Release Year | 2013 |
| Genre | Manga |
| Country of Origin | US |
| Item Height | 191mm |
| Item Length | 127mm |
| Item Width | 15mm |
| Item Weight | 175g |
| Series | Psyren |
| UPC | 9781421543369 |
| Language | English |
| Issue Number | 8 |
| Series Title | Psyren |
| Publisher | Viz |
Check the listing for details. Toshiaki Iwashiro Psyren, Vol. 8 (Paperback) Psyren. Condition: Brand New, Made in US. Listed at 11.30 USD. Author: Toshiaki Iwashiro. Format: Paperback. Release Date: 01/17/2013. Item Weight: 175g. Item Width: 15mm. Item Length: 127mm. Item Height: 191mm. Country/Region of Manufacture: US.