| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Main Color | Light Gray |
| Type | Play Sofa |
| Product Type | Single Box Product |
| Item Height | 16.5 in |
| Color | Light Gray |
| Material | Foam |
| Item Length | 49.6 in |
| Filler | Foam |
| Item Width | 24.8 in |
| Item Code | T5880P493405 |
| Main Material | Foam |
Check the listing for details. Toy Play Couch 10-Piece Modular Kids Soft Foam Floor Seats & Fort. Color: Light Gray, Condition: New. Listed at 117.98 USD. Freely Combinable Modular Design: This 10-piece kids modular sofa set includes 4 basic cushions, 2 armrests, 2 trapezoid pillows and 2 round cushions. Ideal Gift for All Kids: This comfy nugget play couch is a thoughtful gift choice for children of different ages.