| Brand | Traxxas |
|---|---|
| Color | See description |
| Type | R/C Parts |
| Compatible Brand | Traxxas |
| MPN | 3760A |
| Age Level | 17 Years & Up |
| Model | 3760A |
| Country of Origin | China |
| MPN(s) | 3760A |
| UPC | 749426758064 |
Check the listing for details. Traxxas 1/10 Rustler 2WD VXL * Front Ultra Shocks, Long, Gray & Springs, Black *. Color: See description, Condition: New, Made in China. Listed at 19.39 USD. Traxxas - 3760A. Front Ultra Shocks, Long, Gray & Springs, Black. Storage & Pit Gear. Body Accessories. Tires & Wheels. Standard & Low Profile Servos. Team Associated. Gravity RC.