| MPN | 5353A |
|---|---|
| Brand | Traxxas |
| Color | See description |
| Age Level | 17 Years & Up |
| Model | 5353A |
| Country of Origin | China |
| MPN(s) | 5353A |
| UPC | 020334535351 |
Check the listing for details. Traxxas 5353A - Wheel Nuts, Splined 17mm, Green (4). Color: See description, Condition: New, Made in China. Listed at 13.74 USD.