| Brand | BYBLIGHT |
|---|---|
| Assembly Required | Assembly Required |
| Color Family | Black |
| Color/Finish | Black |
| Features | No Additional Features |
| Finish Family | Other |
| Frame Material | Wood |
| Included | No Additional Items Included |
| Interior Furniture Type | Console Table |
| Returnable | 30-Day |
| Shape | Rectangle |
| Top Material | Wood |
| Weight Capacity (lb) | 150 lb |
| Manufacturer Warranty | 1 Years |
| Product Depth (in) | 15.75 in |
| Product Height (in) | 31.5 in |
| Product Length (in) | 70.9 in |
| UPC | 7445035478432 |
Check the listing for details. Turrella 70.9 In. Black Rectangle Wood Console Tables, Sofatable with Widened Ta. Condition: New. Listed at 167.99 USD. Turrella 70.9 In. Black Rectangle Wood Console Tables, Sofatable with Widened Tabletop and V-Shaped Pedestal. Shape Rectangle. The table exhibits a versatile design, perfectly adaptable as a lobby display or functioning as a sofa table.