| Assembly Required | Yes |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Color | French Oak/Black |
| Department | Adults |
| Item Height | 15.9 in |
| Item Length | 13.4 in |
| Item Weight | 17.06 pounds |
| Item Width | 47.25 in |
| Room | Bedroom, Living Room |
| Style | Contemporary/Modern |
| Type | TV Stand |
| Upholstery Fabric | Wood |
Check the listing for details. TV Entertainment Center 4-Tier Storage Shelf Sturdy Wood Easy Assembly Grey New. Color: French Oak/Black, Condition: New. Listed at 53.17 USD.