| Country of Origin | Germany |
|---|---|
| Brand | Lütze |
| Product Type | Rubber module |
| Color | Black |
| Material | TPE |
| Width | 40 mm |
| MPN | 606157 |
| Product Length | 28,5 mm |
| Amount per pack | 17 |
| Height | 0 7/8in |
| Type | VARIO VK10 |
| Warehouse | 2784 |
Check the listing for details. VE 17X Lütze Rubber Module VARIO VK10 Cablefix 9.5-10.5Mm TPE. Color: Black, Width: 40 mm, Condition: New, Made in Germany. Listed at 201.73 USD.