| Brand | VELCRO |
|---|---|
| Type | Cable Ties |
| Stretched Bungee Length | 8 in |
| Color | Black |
| Item Diameter | 0.5 in |
| Number in Pack | 6 |
| Item Height | 8 in |
| Features | Adjustable, Reusable |
| Item Length | 8 in |
| Country/Region of Manufacture | Mexico |
| End Material | Plastic |
| Item Width | 0.5 in |
Check the listing for details. Velcro Brand One-Wrap Adjustable and Reusable Black 8" x 1/2" Cable Ties x6. Color: Black, Condition: New. Listed at 3.51 USD. Quantity of six, all colored black. Used with permission.