| Brand | Gazechimp |
|---|---|
| Color | Black |
| Item Height | 36.61in |
| Item Length | 17.12in |
| Item Weight | 25.13lb |
| Item Width | 14.96in |
| Frame Material | Metal |
| Pattern | Plaid |
| Type | As Shown |
Check the listing for details. Velvet Bar Stools with Unique S-Shaped Design, Football Print, Anti-Slip Base &. Color: Black, Condition: New. Listed at 138.25 USD. It's just take you 1 minute. Indoor Use Only: Designed for indoor use and easy cleaning with a dry cloth. We'd like to settle any problem in a friendly manner. Because the unpaid dispute will not be closed automatically, and we may ignore it.