| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Black+Grey |
| Item Height | 10.50in |
| Item Length | 77.00in |
| Item Weight | 2.20lb |
| Item Width | 26.50in |
| Frame Material | Mesh |
| Type | As Shown |
| Upholstery Fabric | As Shown |
Check the listing for details. Venice Chaise Lounge Set of 2 - Adjustable Patio Loungers with Breathable. Color: Black+Grey, Condition: New. Listed at 622.84 USD. These classic chaise lounges, these fully-adjustable pieces give you everything you need to turn your backyard, patio, or garden into a resort. We'd like to settle any problem in a friendly manner. It's just take you 1 minute.