| Please Note | Delivery from the nearest warehouse in USA |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Type | Vertical Desktop Sorter |
| Style | Modern |
| Material | Composite Panel, PVC |
| Color | Black |
| Whole Load Capacity | 60kg/132.28lb |
| Special Feature | Multi-functional, Durable |
| Specific Uses for Product | Stationary |
| Number of Compartments | 11 |
| Package Size | 43*34*13cm/16.93*13.39*5.12inch |
| Spacing Per Floor | 2.9cm/1.14inch |
| Gross Weight | 4.65kg/10.25lbs |
| shipping notice | Can't not ship to Puerto Rico,Alaska/Hawaii |
| Sheet Size | / |
| Number of Pockets | 11 |
Check the listing for details. Vertical Desktop Sorter 11 Compartment Wooden Office Desk File Holder Organizer. Color: Black, Condition: New. Listed at 39.14 USD.