| Brand | VEVOR |
|---|---|
| Number of Pockets | 6 |
| Type | File Wall Rack |
| Material | Steel |
| Features | Business Card Holder |
| MPN | WJBGJHSWJSWSXKUPY |
| Color | Black |
| Model | JLW001 |
| Weight Capacity | 3 kg / 6.61 lbs per unit |
| Number of Units | 6 |
| Number of Tiers | 1 |
| Item Model Number | JLW001 |
| Product Weight | 2.45 kg / 5.40 lbs |
| Product Dimensions | 350 x 80 x 220 mm / 13.78 x 3.15 x 8.66 in |
| UPC | 197988774518 |
Check the listing for details. VEVOR File Wall Rack Mesh Wall File Holder 6-Piece 1 Pocket for Office & School. Color: Black, Condition: New. Listed at 29.99 USD. VEVOR File Organizer: Streamline Your Workspace. Label and Go: Each pocket of our wall mount file organizer is labeled so you can spot and grab what you need quickly. No more digging around - every retrieval is a breeze.