| _Type_ | Gray-Foldable Sofa with Pattern |
|---|---|
| Brand | VEVOR |
| Type | Sofa |
| Color | Gray |
| Item Height | 41.3 in |
| Material | 28D Sponge + 250g Flannel |
| Item Length | 24.0 in |
| Item Width | 12.0 in |
Check the listing for details. VEVOR Glow in Dark Kids Sofa, 2-in-1 Foldable Toddler Couch w/ Armrests, Gray. Color: Gray, Condition: New. Listed at 51.99 USD. VEVOR 2-in-1 Kids Sofa Chair to Lounger Foldable Soft Couch Pink. Magic and comfort combined! The fun flannel fabric features amazing glow-in-the-dark patterns that light up after lights out, sparking imagination.