| Color- | Default |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Department | Adults |
| Type | Accent Chair |
| Color | Beige |
| Item Height | 30 in |
| Item Length | 30 in |
| Backrest Height | 53 in |
| Item Width | 10 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. VEVOR Office Chair Wheels, Set Of 5, 3 Inch Caster Wheels Replacement For Hardwo. Color: Beige, Condition: New, Made in China. Listed at 27.99 USD.