| Brand | VEVOR |
|---|---|
| MPN | QQTDZBXG0000T20WC001 |
| Color | Green |
| Compatible Mounting Thickness | 91 x 91 mm |
| Item Model Number | HXQQTB4P |
| Quantity | 4 PCS |
| Max Load Capacity | 1250 LBS / PC |
| Material | SUS201 |
| Item Dimensions | 5.5 x 5.5 x 4.9 in / 140 x 140 x 125 mm |
| Item Weight | 9.8 lbs / 4.45 kg |
| UPC | 197988187677 |
Check the listing for details. VEVOR Swing Set Brackets 4 Pack Heavy Duty Leveling Hardware on Uneven Ground. Color: Green, Condition: New. Listed at 52.99 USD. They bring laughter and energy back to the backyard, making them favorite spots for the whole family. Crafted from quality SUS201 steel, this anchor leveling kit enables adjustable angles from 45 to 60° for flexible setup.