| Color | Gray |
|---|---|
| Type | Massage Office Chair |
| Model | 921-667V80GY |
| Manufacture | Aosom LLC |
| MPN | US921-667V80GY0146 |
| Item Dimensions | 25.25" W x 27.5" D x 46.5" H |
| Material | PU Leather |
| Weight Capacity | 265lb |
| Item Length | 25.25in |
| Item Width | 27.5in |
| Item Height | 46.5in |
| Colormap | gray |
| Brand | Vinsetto |
| UPC | 196393025598 |
Check the listing for details. Vibration Massage Office Chair with Heat, Footrest, Gray. Color: Gray, Condition: New. Listed at 136.99 USD. • Lean Back and Relax: When you're ready for a break, stretch back in this massaging office chair with a 135° backrest, to take the pressure off your lower lumbar and spine. Kick your feet out onto the footrest for the ultimate feeling of comfort.