| Color | Pink |
|---|---|
| Type | Massage Office Chair |
| Model | 921-171V84PK |
| Manufacture | Aosom LLC |
| MPN | US921-171V84PK0146 |
| Item Dimensions | 25.5"W x 28"D x 47.25"H |
| Material | Polyester |
| Weight Capacity | 264lb |
| Item Length | 25.5in |
| Item Width | 28in |
| Item Height | 47.25in |
| Colormap | pink |
| Prop_Name | toluene_diisocyanate |
| Prop Type | chemical |
| Brand | HOMCOM |
| UPC | 196393025307 |
Check the listing for details. Vinsetto 6 Point Vibrating Massage Office Chair with Lumbar Heat. Color: Pink, Condition: New. Listed at 154.99 USD. Lay back and let this work chair help work out those painful stress knots in your back. ● 6 vibration massage points with lumbar heating to relax your body. Massage Office Chair with 6 Points Heat Linen Executive Office Chair Pink.