| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Folding Chair |
| Character | Blue |
| Color | Purple , White, Aqua |
| Item Height | 25.5" |
| Indoor/Outdoor | Indoor & Outdoor |
| Model | Aqua |
| Set Includes | Chair |
| Material | Aluminum |
| Item Length | 23" |
| Item Width | 19" |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Vintage Aluminum Webbed Lawn Chair Beach Folding Chairs Purple White Aqua. Color: Purple , White, Aqua, Condition: Used, Made in United States. Listed at 29.99 USD. Condition is Pre Owned has one hole on the material. Other two chairs are in in good shape.