| Brand | Unknown |
|---|---|
| Compatible Mattress Size | Twin |
| Frame Material | Solid Wood |
| Type | Bed Frame |
| Style | Traditional |
| Color | Brown |
| Mattress Included | No |
| Item Height | 55.5 in |
| Item Length | 84 in |
| Item Width | 44.5 in |
Check the listing for details. VINTAGE ANTIQUE Solid Mahogany Traditional American Federal Style Twin Size C.... Color: Brown, Condition: Used. Listed at 1064.99 USD. Excellent used condition. We are happy to work around your schedule but be aware that this could result in a delay in receiving your order. In all cases, we will do everything we can to get your order to you as soon as possible.