| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Shape | Round |
| Size | Medium |
| Color | Brown |
| Material | Wicker/Rattan, Rattan, Wicker |
| Item Length | Approx. 9" |
| Suitable For | Indoor |
| Brand | Unbranded |
| Mounting | Hanging |
| Personalize | No |
| Type | Wall Hanging Stars |
| Assembly Required | No |
| Item Height | Approx. 9" |
| Number in Pack | 1 |
| Style | Farmhouse |
| Original/Reproduction | Original |
| Theme | Boho |
| Item Width | Approx. 9" |
Check the listing for details. Vintage Boho Wicker Rattan Wall Hanging Stars Approx. 9"x9" EUC. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 12.99 USD. Each one looks a little different, so I'm thinking they may be hand made! I say they have been used simply because I don't know.