| Tips~ | Fast shipping |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Item Height | 11 in |
| Item Length | 27.2 in |
| Item Width | 9.8 in |
| Type | End & Side Tables |
| Material | Bamboo |
| Tabletop Material | Bamboo |
| Handle Material | Metal |
| Shape | Rectangular |
| Color | Brown |
| Room | Living Room |
| Style | Asian |
| Features | With Storage |
| Number of Drawers | 1 |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Department | Adults |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Parts Required | No |
| Theme | Oriental |
Check the listing for details. Vintage Console Table Wooden Altar Table W/Drawer Altar Meditation Storage Table. Color: Brown, Condition: New. Listed at 70.99 USD.