| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Department | Adults |
| Type | Bench |
| Color | Red, Green |
| Item Height | 40.5 in |
| Style | Primitive |
| Frame Material | Wood |
| Item Length | 36 in |
| Item Width | 27.5 in |
Check the listing for details. Vintage Figural Primitive Solid Carved Wood Red & Green Horse Bench Seat Chair. Color: Red, Green, Condition: Used. Listed at 2500.00 USD.