| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Fish |
| Size | Medium |
| Color | Brown |
| Material | Wicker |
| Item Length | 14 in |
| Brand | Unbranded |
| Type | Basket |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 7 in |
| Style | Rustic/Primitive |
| Item Width | 4 in |
Check the listing for details. Vintage Fish Shaped Woven Rustic Wicker Basket approx. 14 x 7 x 4. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 12.00 USD.