| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Mounting | Free Standing |
| Brand | Loomco Products |
| Type | Display Basket |
| Shape | Round |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 2" |
| Model | AA101 |
| Material | Willow |
| Item Length | 5" |
| Item Width | 5" |
| UPC | 789690076464 |
Check the listing for details. Vintage Loomco Products Spooky Nite Halloween Witch with Willow Basket NWT. Condition: New. Listed at 10.49 USD.