| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Tie Hanger |
| Item Height | Less Than 6 in |
| Color | Black |
| Material | Faux Leather, Leather |
| Item Length | 8 in |
| Item Width | Less Than 6 in |
| Suitable For | Tie/Belt/Scarf |
Check the listing for details. Vintage Retro Leather Hanger Holder Rack Belt & Tie Rack Storage Organizer. Color: Black, Condition: Used. Listed at 25.00 USD.