| Number of Items in Set | 3 |
|---|---|
| Color | Brown |
| Set Includes | Chairs |
| Material | Solid Wood |
| Item Length | 17 3/4" inches |
| Brand | DRM |
| Number of Shelves | 3 |
| Seating Capacity | 1 |
| Department | Adults |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 44 1/2" inches |
| Item Width | 17 1/2" inches |
| Item Weight | 17 ib. each |
Check the listing for details. Vintage Set Of 3 DRM Counter Table Chairs. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 295.00 USD. Set of 3 Chairs.