| Shape | Bunny |
|---|---|
| Size | Small |
| Color | Brown |
| Material | Rattan |
| Item Length | 8in |
| Brand | Unbranded |
| Type | Basket |
| Item Height | 7in |
| Number in Pack | 1 |
| Theme | Animals |
| Item Width | 2.5in |
| Handmade | No |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Vintage Small EASTER BUNNY Brown Wicker Basket For Candy Or Trinkets. Color: Brown, Condition: Used, Made in China. Listed at 9.99 USD. Vintage Small EASTER BUNNY Brown Wicker Basket For Candy Or Trinkets