| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Handmade | No |
| Color | Brown |
| Country of Origin | China |
| Assembly Required | No |
| Type | Decorative Basket |
| Shape | Rectangular |
| Item Length | 11 in |
| Personalize | No |
| Item Height | 6.5 in |
| Suitable For | Indoor |
| Mounting | Free Standing |
| Size | Small |
| Item Width | 6 in |
| Material | Wood |
| Features | With Handles |
| Number of Compartments | 1 |
| Original/Reproduction | Original |
| Style | Farmhouse |
| Number of Items in Set | 1 |
Check the listing for details. Vintage Style Pine Wood Rocking Cradle Caddy Natural Unfinished WDC-9 9in. Color: Brown, Condition: Used, Made in China. Listed at 34.98 USD.