| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Mounting | Wall Mounted |
| Number of Items in Set | 1 |
| Type | Hanging Wire Basket |
| Item Height | 16" |
| Material | Wire |
| Item Length | 18" |
| Item Width | 10 in |
Check the listing for details. Vintage Wire Metal Basket Wall/Standing Hanging Decorative Storage Planter. Condition: Used. Listed at 35.00 USD. See pics for Condition.