| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Handmade | Yes |
| Color | Brown |
| Assembly Required | No |
| Type | Decorative Basket |
| Shape | Other (Hexagonal) |
| Item Length | 10 in |
| Item Height | 2 in |
| Suitable For | Indoor |
| Mounting | Free Standing |
| Size | Medium |
| Item Width | 10 in |
| Material | Bamboo, Wicker |
| Features | Non-Lidded, Durable, Lightweight |
| Number of Compartments | 1 |
| Style | Boho |
| Number of Items in Set | 1 |
Check the listing for details. Vintage Woven Bamboo Basket 9" Dark Brown Hexagonal Lattice Boho Tray. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 30.00 USD.