| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Rectangular |
| Size | Medium |
| Color | White |
| Material | Metal |
| Item Length | 10 in |
| Suitable For | Indoor, Outdoor |
| Personalize | No |
| Mounting | Hanging, Wall Mounted |
| Brand | Unbranded |
| Type | Basket |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 10 in |
| Original/Reproduction | Original |
| Style | Farmhouse |
| Features | Hanging, Durable |
| Item Weight | 2 lb |
| Item Width | 12 in |
Check the listing for details. Vintage Wrought Iron Basket Wall Hanging Cottage Core. Color: White, Condition: Used. Listed at 12.00 USD. Vintage Wrought Iron Basket Wall Hanging Cottage Core