| Brand | Constructive Playthings |
|---|---|
| Pattern | Solid |
| Department | Kids |
| Type | Sofa |
| Seating Capacity | Up to 2 |
| Color | Brown |
| Item Height | 25 in |
| Theme | Kids |
| Material | Faux Leather |
| Item Length | 37 in |
| Item Width | 18 in |
| Upholstery Fabric | Faux Leather |
Check the listing for details. Constructive Playthings Brown Kids Sofa Faux Leather Solid Up to 2 Seats Used. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 150.00 USD. Constructive Playthings Brown Kids Sofa Faux Leather Solid Up to 2 Seats Used