| Type | Sofas |
|---|---|
| Color | White |
| Frame Material | Fabric |
| Item Length | 32.00 in |
| Item Width | 44.00 in |
| Item Height | 34.00 in |
| Weight | 90 lb |
| Brand | Unbranded |
Check the listing for details. Contemporary White Color Sleeper Sofa Chair Pillow Plush Tufted Seat 1pc Convert. Color: White, Condition: New. Listed at 575.70 USD.