| Number of Items in Set | Four-Piece |
|---|---|
| Pattern | Solid |
| Shape | Rectangle |
| Color | AD308 |
| Material | Velvet |
| Item Length | 37 in |
| Suitable For | 2-Seater Bench, 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Bench, 3-Seater Porch Swing |
| Brand | Unbranded |
| Type | Cushion Set |
| Item Height | 8 in |
| Style | Modern |
| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
| Item Weight | 4 lb |
| Item Width | 8 in |
Check the listing for details. COVER ONLY Model V4 Twin Velvet Same Pipe Indoor Daybed Cushion Bolster - AD308. Color: AD308, Condition: New. Listed at 89.50 USD. 2 x Bolster Pillow Cover Only 100% Polyester Velvet Fabric. 2 x Back Pillow Cover Only Edge Trim COVER ONLY - NO INSERT. Fully Encase Cover with Hidden Zipper. Cleaning Tip: Professional Cleaning Only.