| Style | Modern |
|---|---|
| Material | Polyester |
| Pattern | Solid |
| Type | Bolster |
| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
| Color | AD003 |
| Brand | Unbranded |
| Suitable For | Daybed, Pillow, Bolster |
| Number of Items in Set | Four-Piece |
| Shape | Rectangle |
| Item Length | 52 in |
| Item Height | 8 in |
| Item Width | 8 in |
| UPC | NA |
Check the listing for details. |COVER ONLY| STYLE 1 Full Bolster Pillow Daybed Porch Swing Knife Edge AD003. Color: AD003, Condition: New. Listed at 95.99 USD. 230 Gram Polyester Upholstery Fabric. IN THE COLLECTION, WE ALSO HAVE VARIOUS PATIO CUSHIONS AND COVERS.