| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
|---|---|
| Item Width | 8 in |
| Pattern | Solid |
| Item Length | 52 in |
| Item Height | 8 in |
| Number of Items in Set | Two-Piece |
| Suitable For | Bolster |
| Material | Polyester |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Unbranded |
| Color | AD104 |
| Type | Bolster |
Check the listing for details. Style 5 Full Size Pipe Trim Bolster Pillow Cushion Outdoor Slip Cover ONLY AD104. Color: AD104, Condition: New. Listed at 75.99 USD. Color: AD104. Style-5 Full Size Pipe Trim Bolster Pillow Cover Set ONLY. 2 x Bolster Pillow Cover Only: 52" x 8". Fabric: 230 Gram Polyester Upholstery. Cleaning: Soap clean and rinse off with water hose.