| Item Height | 8 in |
|---|---|
| Item Width | 8 in |
| Material | Polyester |
| Pattern | Solid |
| Type | Bolster |
| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
| Color | AD005 |
| Item Length | 26 in |
| Number of Items in Set | Two-Piece |
| Brand | Unbranded |
| Suitable For | Bolster, 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Porch Swing, 4-Seater Porch Swing |
| Shape | Rectangle |
| Style | Modern |
Check the listing for details. *COVER ONLY* Style5 Crib Size 26" x 8" Piped Trim Bolster Pillow SlipCover AD005. Color: AD005, Condition: New. Listed at 55.50 USD. Cover Edge Trim COVER ONLY - NO INSERT. Water Repellent Not Water Proof . Soap clean and rinse off with water hose. Hidden Zipper.