| Item Height | 8 in |
|---|---|
| Item Width | 8 in |
| Material | Polyester |
| Pattern | Solid |
| Type | Bolster |
| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
| Color | AD003 |
| Item Length | 37 in |
| Number of Items in Set | Two-Piece |
| Brand | Unbranded |
| Suitable For | 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Porch Swing, 4-Seater Porch Swing |
| Shape | Rectangle |
| Style | Modern |
Check the listing for details. *COVER ONLY* Style5 Twin Size 37" x 8" Knife Edge Bolster Pillow SlipCover AD003. Color: AD003, Condition: New. Listed at 70.50 USD. Knife Edge. COVER ONLY - NO INSERT. Edge Trim Water Repellent Not Water Proof . Soap clean and rinse off with water hose. Hidden Zipper.