| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Cream / White |
| Item Height | 41 in |
| Item Length | 24 in |
| Item Width | 22 in |
| Type | Upholstered Slipcover Arm Chair |
| Upholstery Fabric | Slipcover |
| Item Weight | 25 lb |
| Features | Studded, Slim |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Unit |
Check the listing for details. Cream / White Upholstered Slim Studded Slipcover Arm Chair - Local Pickup Only. Color: Cream / White, Condition: Used. Listed at 70.00 USD. Cream / White Upholstered Slim Studded Slipcover Arm Chair in good pre owned condition with a minor stain on the seat. sturdy frame with decorative stud detailing and stylish slim slipcover. dimensions: 24" l x 22" w x 41" h. Available for free local pickup only in McMinnville, OR.