| Color | Black |
|---|---|
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Item Length | 15 in |
| Brand | Unbranded |
| Type | Office Chair |
| Department | Adults |
| Unit Type | lb |
| Item Height | 30 in |
| Item Width | 20 in |
| Item Weight | 24 lb |
| Upholstery Fabric | Faux Leather |
Check the listing for details. Cross Legged Office Chair Criss Cross Rolling Desk Chair Faux Leather Ergonomic. Color: Black, Condition: New. Listed at 125.54 USD. Cross Legged Office Chair, Criss Cross Desk Chair with wheels. SAE 30 Bar & Chain Oil 1 Gallon High Performance Lubrication Chainsaw Care New. Dining Chair Cushions Set Button-Tufted Polyester Fabric.