| Brand | Costway |
|---|---|
| MPN | US-2HW66652 |
| Color | Black |
| Size | 25.5" (L) X 28" (W) X 45.5"-49.5" (H) |
| Weight Capacity | 265 lbs |
| Type | Office Chair |
| Height | 45.5 in |
| Weight | 27 lbs |
Check the listing for details. Mesh High Back Office Chair Ergonomic Swivel w/Lumbar Support Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 89.99 USD. Color: Black Material: Mesh, PP, PU, Steel, Sponge Overall Dimension: 25.5" (L) X 28" (W) X 45.5"-49.5" (H) Back Size: 20" (L) X 22" (H) Seat Size: 19.