| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Basket |
| Shape | Oval |
| Size | Small |
| Color | Antiqued Gold |
| Item Height | .75 in |
| Style | Cottage Core |
| Theme | Cottage Decor |
| Material | Metal |
| Features | Twisted Wire Design, Scalloped Edge |
| Item Length | 7.5 in |
| Item Width | 5.75 in |
Check the listing for details. Metal Oval Twisted Wire Basket Dish Tray 7.5" x 5.75" Small Rustic Cottage Decor. Color: Antiqued Gold, Condition: Used. Listed at 9.95 USD. Oval shape with scalloped edge. Smallish size.